Zavolejte nám +420 571 999 360 / Napište nám galvamet@galvamet.cz
Svět tepelného zpracování

Je to pro lidi dobrá doba

Z pohledu zachování lidské populace na planetě zcela určitě. Ale to bylo vždy. Různé události při vývoji člověka neustále přinášely zdroj toho dobrého i zlého.
Nyní mezi takové milníky patří uhlíková stopa, emise CO2, dekarbonizace, zodpovědné chování a dobrá praxe – takzvané - neškodit.
My GALVAMET spol. s r.o. od roku 2010 hrajeme interní hru s názvem Hra o Zemi. Někteří ani nevědí, že ji hrají, ale jsou jejími účastníky. Nebudeme zde popisovat přesně, o co jde, ale ukážeme Vám to negativní, co nás k tomu a mimo jiné vede.
Jeden certifikát, který hovoří za vše. Naše uhlíková stopa. Za rok 2020 Vám představujeme naši uhlíkovou stopu a hlásíme se k jejímu snižování. Spotřeba každého z nás, jednotlivce firmy, je neuvěřitelných 56 tun CO2 za rok 2020. Představme si nad naší hlavou těch 56 tun jakéhokoliv materiálu. To jen pro názornost.
Ano, z tohoto pohledu jsme neekologická firma, přiznáváme to. Ale zlepšujeme se, máme plán a daří se nám naplňovat. A třeba už příští rok nám naše hodnocení CO2 nastaví pozitivní zrcadlo.
 
Závazek společnosti GALVAMET spol. s r.o.

Další aktuality