Zavolejte nám +420 571 999 360 / Napište nám galvamet@galvamet.cz
Svět tepelného zpracování

Jules Verne a nebo George Lucas

Ocelové město a nebo Hvězdné války. Veletrh vojenské a bezpečnostní techniky v Brně nám představil možnosti nejen práce pro firmu našeho zaměření, ale i jakou cestou o ni můžeme přijít. Ta spousta úžasné techniky, která slouží k tomu, abychom si vzájemně ubližovali a dialog vedoucí k MÍRU a demokracii jsme zaměnili za použití zbraní, byla obrovská. Jedno bojové vozidlo pěchoty - BVP, například na snímku uvedený LYNX, stojí tolik peněz, kolik naše firma se 63 zaměstnanci vydělá za celý rok. My víme, že MÍR stojí za obranu. Ale na to máme hlavně politiky. A Ti bojují demokratickou cestou. A všichni politici na světě přeci bojují za MÍR. Putin chce MÍR, Merkelová chce MÍR, Biden chce MÍR, předpokládám, že my všichni chceme MÍR. Ten, kdo nechce MÍR, pak není hoden politiky a musí být psychopat.
A co takový ROBODOG. Také chce MÍR tahle dálkově ovládaná soustava kabelů s lafetovanou zbraní? Tomu je to jedno. Čím dál je člověk, který zbraň ovládá, od NEMÍRU, tím vzdálenější vztah ke klidu zbraní má.
 
V Česku právě skončily volby. Doufejme, že mezi voliči, stranami, lidmi nastane MÍR. A že Česko prokáže svůj vztah k této veličině.