Zavolejte nám +420 571 999 360 / Napište nám galvamet@galvamet.cz
Svět tepelného zpracování

Návštěva laboratoře ELEMENT

Červen byl pro nás, stejně jako pro řadu dalších firem, novým začátkem. Po několika měsících izolace od ostatních se nám v tomto měsíci podařilo opět zrealizovat řadu návštěv.
Jednou z nich byla návštěva laboratoře ELEMENT v Plzni. Jedná se o jednu z celosvětové sítě laboratoří, která působí v oblasti leteckého průmyslu, a je certifikovaná pod NADCAP.
Tato laboratoř by pro nás mohla být významným partnerem v oblasti leteckého průmyslu. Mimo letecký průmysl laboratoř působí i v řadě dalších oblastí a to například Oil and Gas, kovárenský průmysl, automobilový průmysl, energetika, digitální technologie. Spolupracují s řadou významných společností, jako je Airbus, Boeing, Rolls-Royce, Aero Engines, Rolls-Royce Deutschland Ltd & Co KG, Wyman Gordon, Bohler, GEAE, Siemens, Safran, Pratt and Whitney.
Zaměření laboratoře je především na provádění creepových zkoušek, tahových zkoušek, únavových zkoušek, metalografické hodnocení materiálu a řada dalších.
 
Díky spolupráci s laboratoří Element můžeme i my našim zákazníkům zajistit testování a vyhodnocování vzorků v laboratoři pracující pod certifikací NADCAP.

Další aktuality